Jak vypadá KrásnoČeský výlet?

Celý víkend běháme po horách, píšeme si poznámky, fotíme, zakládáme místa, nabíjíme příslušenství. Pojďte nahlédnout pod pokličku dolování obsahu pro náš web.

V sobotu ráno vyrážíme, máme vymyšlený výlet po Jizerských horách. S sebou: tužka, papír, foťák, mobil, akumulátor na dobíjení telefonu, gps logger. Lezeme po horách, cestách i stráních české krajiny. Je víkend a je krásně. Počasí se vybere a máme nádherné výhledy.

Na každém zajímavém místě se zastavíme, vyfotíme pár fotek a napíšeme několik poznámek. Pak koukneme do telefonu a zkontrolujeme, zda místo existuje na foursquare a na Gowalle. Hlavně na Gowalle ho založíme, protože to se musí přes aplikaci. Na foursquare se to dá i na dálku, ale pro klid duše zakládáme místo také. V kapse nám běží zapnutý GPS logger, abychom si pak trasu výletu mohli snadno zobrazit v počítači.

Na místa, která jsou již na foursquare a Gowalle založená nahráváme zajímavé tipy a přidáváme fotky. A samozřejmě nezapomeneme z cesty pozdravit své fanoušky.

Druhý den jsme si již udělali jen malou procházku a posbírali podklady pro pár nových míst.

Po návratu domů zapínáme počítač. Zakládáme místa na krásných Čechách, přidáváme fotky a přiřazujeme jim foursquare tipy. Zakládáme i výlet a do něj přikládáme i odkazy na místa, na kterých jsme byli. Nakonec ještě zkoukneme Gowallu a foursquare, opravíme diakritiku a doplníme další informace, na které jsme zapomněli nebo je napsali špatně.

Statistický report z víkendu:

 
 
 
 

© 2022 manGoweb, s.r.o | S radostí dělá manGoweb [webdesign studio]