Zpravodaj

Jak vypadá KrásnoČeský výlet?

Celý víkend běháme po horách, píšeme si poznámky, fotíme, zakládáme místa, nabíjíme příslušenství. Pojďte nahlédnout pod pokličku dolování obsahu pro náš web.

 

Koupání v Praze

To, že se dá v Praze koupat ví každý. Ti z nás, kteří jsou sportovněji založení, protahují pravidelně svá těla v bazénech a koupalištích. Mnozí to stíhají každé ráno před prací, ostatní aspoň jednou za čas vyrazí s kamarády nebo dětmi do aquaparků. Praha má ovšem velkou koupací tradici a ne vždycky byla plná krytých bazénů. Vždyť přinejmenším stojí na Vltavě.

 

Turistické značky a cyklotrasy

Na všech KrásnoČeských mapách jsou od včerejška turistické značky a cyklotrasy.

 

Jak sledovat nové příspěvky pomocí RSS

S pomocí RSS můžete na internetu sledovat spoustu věcí a mít je všechny hezky pohromadě. Taky na KrásnýchČechách je toho hodně ke sledování.

 

Jak vložit výlet

Vložit víkendový výlet, ze kterého jste se právě vrátili není nic těžkého, ukážeme si jak na to v několika jednoduchých krocích. Ukážeme si i možnost umístit trasu výletu i s fotkami na vlastní web.

 

Mapy od SmartMaps

Turistické podklady do map na našem portálu ode dneška dodává PLANstudio, spol. s.r.o., výrobce softwaru SmartMaps a dodavatel podkladů velkým mapovým portálům (Mapy.cz, mapy.idnes.cz aj.).

 

Stali jsme se partnerem KČT

Klub českých turistů a Krásné Čechy se stali partnery.

 

Propojili jsme se s foursquare

Krásné Čechy ode dneška ukazují tipy a fotky z aplikace foursquare u míst, kde to má význam. A nejen to. Foursquare ve vašem telefonu ode dneška také nabízí Krásnočeské tipy z okolí. Prostě jsme se s foursquare propojili, co to šlo.

 

 
 
 
Klub českých turistů Český spolek horských průvodců Smartmaps - český navigační software Hedvábná Stezka - cestovatelský portál

© 2024 manGoweb, s.r.o | S radostí dělá manGoweb [webdesign studio]