O Krásných Čechách.cz

Co jsou Krásné Čechy.cz?

Webový portál pro mladé i staré, rodiny i bezdětné, které dohromady pojí zájem o českou krajinu a její krásy. Prostředí pro sdílení poznatků z výletů a krásných míst v Čechách, na Moravě a ve Slezsku. Místo na internetu, kde návštěvník pociťuje nutkání zvednout se od počítače a vyrazit ven.

Stojí za tím parta

KrásnéČechy dělá parta nadšených mladých lidí od poloviny roku 2009. Zázemí jim poskytuje webové studio manGoweb, s.r.o., které portál vytvořilo a spravuje ho.

Není to jen web

Je to propojení s foursquare, je to cestování s mobilem. Jsou to i občasné soutěže o KrásnoČeská trička, aktivity v terénu i na Facebooku.

Ale zase nejsme dokonalí

Určitě neznáme všechny vaše potřeby, občas naše popisy míst nejsou stoprocentní. A jsme rádi za každé upozornění, nápad a pomoc. Jestli vás něco napadá nebo cítíte ten tlak nám s tím pomoci, ozývejte se Pavlovi Fuchsovi (737 763 307) nebo pište na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Jen pro jistotu

Při kopírování obsahu ze stránek www.krasnecechy.cz pamatujte na autorský zákon. Velké přebírání popisů, fotek a dalšího obsahu se nám nelíbí. Naopak u každého místa či výletu, které chcete mít na svém webu, využívejte funkci Vložit na svůj web. To nám nevadí.

 
 
 
 

© 2024 manGoweb, s.r.o | S radostí dělá manGoweb [webdesign studio]